Straus 14ks

VÝHODNÉ

Bajúze sú opäť "in"! No nie je bajúz ako bajúz. To je jasné. Aj bajúze majú svoju kultúru. A to už od praveku. Nielen , že musia dobre vyzerať , no musia byť jemné a voňavé. A to náš veselý Bajúz v skutku je. :-) A k tomu mlsný jazýček pre usmiate tváričky.

... "Vanilka, jedna z najviac lákavých a vyzývavých vôní. Vedeli ste, že sa často používa ako hlavná zložka v najznámejších parfémových vôňach ? V skutočnosti je vanilka v mnohých kultúrach považovaná za prirodzené afrodiziakum." ...
Hlava: Úvodom je vôňa príjemne lahodná s jemnými náznakmi pižma. Vôňa je veľmi vyspelá navzdory tomu, že pri prvom kontakte môže vyvolať príjemné spomienky na detstvo.
Telo: Vo svojom srdci nie je naša vôňa vanilky až taká sladká, neobsahuje toľko vanilínu ako struk a vonia viac kvetinovo. A aj preto ostáva nielen v čase chladnejších dní ale aj počas letných teplôt príjemne svieža.
Základ: Starostlivým výberom a kombináciou vanilkových vonných kompozícií sa dosiahol veľmi kvalitný základ vanilkovej parfémovej arómy. Svojou základnou dominanciou je schopná dlhodobo obohacovať Váš čas trávený v priestore, kde pôvabne rozvoniava.

45,00 € 96,00 €